Flotta Menedzser ( Püspökladány )
Cégünk, a Bíró Trans Plus Kft, vezető szerepet tölt be a logisztikai szektorban, és kiemelt figyelmet fordítunk a magas színvonalú szolgáltatás nyújtására ügyfeleink számára. Jelenlegi növekedésünk és fejlesztési terveink miatt keresünk egy lelkes és tapasztalt Flotta Menedzsert, aki képes lesz hatékonyan irányítani és optimalizálni járműflottánkat.
  • A járműflotta napi működésének felügyelete és koordinálása, beleértve a járművek tervezését, üzemeltetését és karbantartását
  • Az üzemanyag- és karbantartási költségek nyomon követése, valamint hatékony és költséghatékony megoldások kidolgozása a flotta fenntartására
  • A sofőrök munkájának felügyelete, beleértve a teljesítményük és a munkaidő betartásának ellenőrzését
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és partnerekkel, a fuvarozási és logisztikai igények pontos meghatározása és kezelése
  • Rendszeres jelentések készítése és elemzése a flotta hatékonyságáról és költségeiről
  • Részvétel a munkatársak képzésében és fejlesztésében
Amit kínálunk
  • Egzisztenciális fejlődési lehetőség, kiemelt bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Családias irodai munkakörnyezet
  • Stabil céges háttér
Elvárások
  • 3-5 év Tehergépjármű szerviz menedzselésben és munkaszervezésben szerzett tapasztalat
  • Képesség az adatok elemzésére és a hatékonyság javítására vonatkozó javaslatok kidolgozására
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő képességek
  • Rugalmasság és képesség a határidők betartására
  • Jó szintű számítógépes ismeretek, beleértve a flotta-kezelő szoftvereket és az MS Office-t
  • Tehergépjármű alkatrész- és szerszám ismeret
  • Középfokú végzettség
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
Előnyök
  • 3-5 év tapasztalat járműflotta menedzsment területén
  • Logisztikai vagy szállítmányozási szakmai végzettség
  • Tapasztalat a fuvarozási jogszabályok és előírások terén
  • Angol nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott