Festőüzemi operátor ( Tatabánya )
Európa meghatározó veteránautó restauráló üzeme vagyunk, emellett autóipari alkatrészgyártást végzünk fémmegmunkálási és felületkezelési technológiákkal. Dinamikusan fejlődő cégünk automata festőüzemébe keresünk új Kollégákat.
Feladat
  • alkatrészek csiszolása, polírozása,
  • alkatrészek felrakása festőkeretre
  • késztermék leszedés
  • vizuális termékellenőrzés
  • csomagolás
Amit kínálunk
  • Dinamikusan növekvő vállalat.
  • Kulturált, korszerű munkakörnyezet.
  • Egy jó csapatban végzett, hosszútávú munkalehetőség.
  • 280.000 Ft nettó alapbér
  • Műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz, teljesítmény bónusz
  • Belépés napjától saját alkalmazott
  • Work-Life Balance
Elvárások
  • precizitás, megbízhatóság és fegyelmezettség
  • jó látás (szemüveg nem kizáró ok)
  • jó kézügyesség
  • a fenti munkafázisokban történő rotációs munkavégzés vállalása
  • gyors alkalmazkodóképesség a különböző munkafázisokhoz
  • autóipari munkahelyen szerzett tapasztalat
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
Előnyök
  • vizuális ellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • alapfokú számítógép kezelői ismeret
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 8 Fő