Felszolgáló pozíció ( Rácalmás )
JANKOVICH HOTEL HIBISCUS ÉTTEREM Rácalmáson található Jankovich Hotel**** Hibiscus Étterme fiatalos csapatába keresünk Felszolgáló kollégát, teljes munkaidős foglalkoztatásra. Ha szeretnél szép környezetben, jó hangulatban, magas szakmai színvonalon dolgozni akkor Téged várunk! A munkakör betöltéséhez fontos a jó kommunikációs készség és aktív angol nyelvtudás. Előnyt jelent a szállodában szerzett gyakorlat, és precíz munkavégzés
  • A szálloda napi üzemeltetési folyamataiban való közreműködés
  • Vendégek kiszolgálása, italok elkészítése és szervírozása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (Word és Excel tudás)
  • Munkaterület tisztán tartása
  • A szállodában zajló rendezvények minden igényt kielégítő lebonyolítása
Amit kínálunk
  • Kellemes környezetben történő munkavégzés
  • Korrekt feltételek szerint, egy megbízható és hosszútávú lehetőség kereteiben
  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség egy négycsillagos szállodában
  • Motivált, tapasztalt kollégák
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépés lehetőség
  • Vidám, dinamikus csapat
  • Cafetéria
  • Bérlet támogatás
  • Ingyenes meleg ebéd
  • Ingyenes ásványvíz & kávé fogyasztás
  • Igény esetén szálláslehetőség
  • Csapatépítő programok
  • Tréning lehetőségek
Elvárások
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Szakiskola / szakmunkás képző vagy 1-3 év releváns tapasztalat felszolgálói pozícióban
  • Nyelvismeret: Angol(Középfok)
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Rugalmasság
Előnyök
  • Ha csapatjátékos vagy, de szeretsz önállóan is dolgozni
  • Ha terhelhető, precíz és megbízható vagy
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Flexys ismeret, HACCP rendszer ismeret
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott