Építésvezető szállással
Magyar tulajdonú partnercégünk az E.ON stratégiai partnereként kínál versenyképes, innovatív megoldásokat a napenergia, az energiaoptimalizálás, illetve az energetikai rendszerek korszerűsítésének területein.
  • Projekt helyszíneken (országos lefedettség) szervezési és irányítási feladatok ellátása
  • Kollégák és alvállalkozók koordinálása, szakmai felügyelete
  • Kooperációkon való részvétel, munkaközi ellenőrzések elvégzése, helyszíni probléma kezelés, építési anyagok építéshelyi kezelése
  • Ütemterv készítés, határidők pontos betartatása
  • Dokumentációk elvégzése. (építési napló, projekt jelentések, ütemtervek, megrendelői és vállalkozói írásos kommunikáció, garanciális ügyek kezelése)
  • Pénzügyi folyamatokban való részvétel. (teljesítés igazolások elkészítése, felmérések, beszerzés műszaki támogatása, részvétel a beszerzési döntéshozatalban)
  • Részvétel a projekt műszaki átadás-átvételében, szakhatósági ügyekben való eljárás
Amit kínálunk
  • Modern, jó munkakörülmények
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Tanulási lehetőség, támogató környezet, szakmai fejlődés
  • Juttatási csomag biztosítása (telefon, notebook, gépkocsihasználat korlátlan magánhasználattal)
  • Versenyképes fizetés
Elvárások
  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Projekt (építőipari/energetikai) kivitelezési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Kiváló szervező és koordinációs készség, megoldás-központú gondolkodás, együttműködési készség
  • Önálló, igényes és felelősségteljes munkavégzés
  • MS Office erős felhasználói szintű ismeret
  • B kategóriás jogosítvány aktív vezetői gyakorlattal!
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Koordinációs készség , Együttműködési képesség , Önállóság , Igényes munkavégzés
Előnyök
  • Szerkezetszerelő, villanyszerelő tapasztalat
  • Építőipari/villamos/napelemes cégnél szerzett tapasztalat Felelős műszaki vezetői jogosultságok megléte (MV-ÉV, MV-VI, MV-EN)
  • Angol nyelvismeret
  • Nagyfokú mobilitás
  • Napelemes terület, a megújuló energiák iránti elhivatottság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott