CNC marós Pozíció Szállással! ( Erdőtelek )
Az SBS Kft 25 éves múltra visszatekintő, 100 % -ban magyar tulajdonú vállalat.  Dinamikusan fejlődő cégünk, korszerű gépparkkal rendelkezik, ez teszi lehetővé, hogy a világpiacot vezető földmunkagép gyártó cégeknek (Caterpillar, Liebherr, Atlas) beszállítói lehetünk már több mint 20 éve.  Határozott célunk, mezőgazdasági gépek alkatrészeinek gyártása felé nyitni, illetve a fő stratégiai irányunk a vasúti szerkezetek gyártásában való stabil részvétel.
Feladat
  • CNC vezérlésű marógépek kezelése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Napi karbantartási feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett bér
  • Stabil,  hosszútávú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás
  • 2-3 műszakos munkarend
  • Bejárás, szállás biztosítás
  • Három hónapot követően teljesítményösztönző juttatás
  • Egy évet követően hűségprémium juttatás
  • Szállást biztosítunk
Elvárások
  • 1-2 éves gépkezelői tapasztalat
  • Mérőeszközök megfelelő használata
  • Megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott