CNC gépkezelő (Gépi forgácsoló) ( Szekszárd )
Partnercégünk egy dinamikus, innovatív családi vállalkozás. A magas szintű komplex problémamegoldások szakértőjeként széles know-how-val rendelkeznek a forgácsolás területén.
Feladat
  • a legkorszerűbb rövid és hossz esztergagépek működtetése
  • a termelés állandó nyomon követése az eljárási utasítások, előírások szerint
  • a gyártás minőségének biztosítása
  • munkafolyamatok optimalizálása
  • korrekciós feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • korszerű gépek, modern technológia
  • folyamatos betanulás
  • kitűnő fejlődési lehetőség
  • magas szintű szakmai munka
  • versenyképes javadalmazási rendszer
  • teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
  • hűség prémium
  • barátságos családias munkakörnyezet
  • családi rendezvények
  • alapbér 2200-2300 Ft/óra bruttó, erre jönnek a plusz juttatások
  • SZÉP kártya
Elvárások
  • gépkezelőként CNC gépkezelő, gépi forgácsoló végzettség
  • jó térlátás
  • műszaki rajzok olvasása
  • a mérőműszerek biztonságos kezelése, használata
  • önálló pontos munkavégzés
  • csapatmunka
  • műszakok vállalása (3 műszak)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • gépgyártástechnológiai technikus vagy fémipari megmunkálásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott