CNC forgácsoló/marós ( Balatonlelle )
Partnercégünk dinamikus csapatába keressük új kollégájukat, aki értékeli az önálló feladatkört és a felelősségteljes kihívásokat. Partnercégünk 1990 óta foglalkozik szerszám készítéssel. Stabil munkahely, folyamatosan fejlődik. Elhivatott, lendületes összetartó csapat.
Feladat
  • Egyedi és kis sorozatban gyártott alkatrészek gyártása
  • Megmunkáló központ beállítása, szerszámozása/készülékezése, karbantartása
  • Elvégzett munkák adminisztrálása vállalatirányítási rendszerben
  • A hatáskörébe tartozó 5 tengelyes CNC marógép optimális működtetése (Heidenhain vezérlés)
  • Kapott rajz alapján a gép programozása, meglévő programok behívása, alkatrészek, készülékek marógépre való felhelyezése
  • Gép tisztán tartása
Amit kínálunk
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet, korszerű géppark
  • Stabil vállalati háttér
  • Elhivatott, lendületes összetartó csapat vagyunk
  • Hosszú távra keresünk új kollégát
  • Támogatunk a fejlődésben
  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Néhány éves kis szériás, vagy egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • CNC programozásban való jártasság
  • Precíz, munkájára igényes önálló munkavégzés
  • Csapatmunka és felelősség vállalás
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Heidenhain 640 vezérlő kezelése
  • EDGECAM program kezelése, és használata
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott