CNC Esztergályos ( Eger )
  • Egyedi és kis szériás alkatrészek gyártása műszaki rajz alapján
  • Alapanyag(ok) előkészítése
  • Felszerszámozás
  • Programírás, technológia beállítása
  • Mérések, ellenőrzések elvégzése
Amit kínálunk
  • Kiemelt bérezés
  • Munkába járási támogatás
  • Év végi bónusz
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil, teljes munkaidős bejelentés
Elvárások
  • Szakirányú végzettség: CNC gépkezelő, CNC maró, Gépi forgácsoló, Esztergályos, Gépésztechnikus
  • Minimum 2 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Lakóhely: Eger + 50-60 km-es körzetéből várjuk a jelentkezőket
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Precizitás , Megbízhatóság
Előnyök
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Fanuc vezérlés ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott