BURKOLAT - SZANITER ÉRTÉKESÍTŐ ( Székesfehérvár )
Partnercégünk székesfehérvári telephelyére új kollégát keresünk!
  • Az általunk forgalmazott burkolat és szaniter termékek értékesítése, vevők színvonalas kiszolgálása
  • z értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése
  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése
  • Szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé (szóban, telefonon, írásban)
  • A meglévő vevőkör ápolása, vevőkkel kapcsolattartás
Amit kínálunk
  • Magyar tulajdonú családi cég vagyunk, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk közel 40 éve
  • Remek csapatban, családias légkörben dolgozunk
  • Van lehetőség szakmai fejlődésre, amihez támogatást kapunk
  • Odafigyelünk egymásra, hogy hatékonyan tudjunk együtt dolgozni
  • Fontos számunkra a felelősségvállalás, a bizalom és a példamutatás
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Önálló munkakör
  • Kiszámítható munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatás (86% vármegye bérlet vagy autó 30 Ft/km üzemanyag hozzájárulás)
  • Ajánlási bónusz új kolléga ajánlásáért
  • Támogató, emberközpontú vezetőség
  • Céges rendezvények (csapatépítő programok, családi nap, céges vacsora)
Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség
  • "1-3 év Értékesítési tapasztalat a kereskedelem bármely pontjából"
  • Magabiztos számítógép kezelés
  • Önálló munkavégzés
  • Tanulékonyság, határozottság, döntésképesség
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Tanulási hajlam , Határozottság
Előnyök
  • látványtervező program ismerete (pl. ViSoft)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott