Bolti eladó/raktáros pozícióban keres új munkatársat Siófoki üzletébe ( Siófok )
Partnercégünk 30 éve meglévő családi vállalkozás. Folyamatosan figyelemmel kísérik vásárlóik igényeit és a gyártók ajánlásait, hogy náluk mindenki megtalálja, amit keres. Jelenleg 4 üzlettel büszkélkedhetnek, Veszprém, Érd, Budaörs és Siófok városaiban, ezek közül kettő – a veszprémi és az érdi üzlet – az elmúlt pár évben új helyszínen teljesen megújult, igazi modern, igényes bemutatóteremként nyitotta meg kapuit. Bolti eladó/raktáros pozícióban keresünk új munkatársat a Siófoki üzletbe.
Feladat
  • Értékesítés
  • Megrendelések bonyolítása
  • Szakszerű kiszolgálás
  • Anyagok mozgatása, áruk kiadása
Amit kínálunk
  • Stabil, megbízható hosszútávú munkahely
  • Önálló munkakör
  • Támogató, emberközpontú vezetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkaruha
Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Vevőközpontú hozzáállás, jó kommunikáció készség
  • Tanulékonyság, határozottság, döntésképesség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Pontosság , Megbízhatóság , Tanulási hajlam , Jó kommunikációs készség
Előnyök
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Pénztárosi végzettség
  • SAP ismeret
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott