Bolti Eladó ( Budapest )
Már több, mint 13 éve működő vállalkozásunk felvételt hirdet élelmiszerbolti eladó pozícióba. Fontos számunkra, hogy a leendő kolléga rendelkezzen Eladói gyakorlattal, pontosan és megbízhatóan lássa el munkáját. Ha szeretnél részese lenni egy stabil cégnek és fontos számodra a szakmai fejlődés akkor nálunk a helyed!
Feladat
  • A feladatok műszakonként 3 fő között vannak felosztva
  • Vásárlók kiszolgálása
  • Áruátvétel, Árufeltöltés
  • Pénztárgép kezelése
  • Csemegepultos feladatok
  • Fornetti sütés
Amit kínálunk
  • Heti 5 munkanap
  • 2 műszakos munkarend: 06:00-14:00 / 14:00-22:00-ig
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Segítőkész csapat
  • Szakmai fejlődés
  • Munkabér/Nettó: 330.000-360.000 Ft
Elvárások
  • Lakóhely: Pest megye, Budapest
  • Minimum 2 év tapasztalat eladói munkakörben
  • Tisztességes szándékú
  • Dolgozni szerető
  • Munkájára igényes
Előnyök
  • Budapesti lakóhely
  • Eladó, kereskedelmi végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott