Autóvillamosság szerelő ( Székesfehérvár )
Partnercégünk immár 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, a minőségi autó-kereskedelmet képviselve. Cégcsoportunk 13 márka hivatalos forgalmazója és márka szervizeként, a minőségi szolgáltatás környezetét teremti meg partnerei részére. Amennyiben szeretnéd szakmai tudásodat barátságos munkahelyi légkörben, egy profi csapat tagjaként kamatoztatni, légy aktív részese sikereiknek és jelentkezz!
Feladat
  • Jármű diagnosztizálás
  • Garanciális és garancián túli személy -és haszongépjárművek javítása
  • Biztonsági -és audiorendszer diagnosztikája és programozása
  • Új gépjárművek felkészítése
Amit kínálunk
  • Akár nettó 550.000 Ft-ot is kézhez kaphatsz havonta
  • Pörgős szerviz vár, ahol csak rajtad múlik mit hozol ki magadból
  • Magyarország egyik legnagyobb autókereskedésében dolgozhatsz
  • 13 autómárka gyári támogatását kaphatod
  • 30 év alatt gyűjtött tapasztalatunkkal, tudásunkkal segítjük a munkádat
  • Műhelyünkben minden rendelkezésedre áll, ami a munkádhoz szükséges
  • Folyamatosan fejlesztheted a tudásod
  • Jól összeszokott, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Kiszámítható a munkaidő, hétköznapokon 8-17 óráig
  • Munkaruhádat mi biztosítjuk és szükség esetén cseréljük
  • Minden nap egy óra pihenőidőt biztosítunk neked
  • Munkahelyi extrák
  • Céges étkező
  • Parkoló
Elvárások
  • Minimum szakmai végzettség (autóvillamossági szerelő)
  • Számítógépes ismeret
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott, megbízható személyiség
  • Csapatban való együttműködés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Erős csapatszellem , Határozottság , Megbízhatóság , Önállóság , Precizitás
Előnyök
  • Elhivatottság a szakma iránt
  • Hasonló munkakörben eltöltött munkaviszony
  • Különféle diagnosztikai műszerek, berendezések ismerete
  • Plug-in Hybrid (PHEV), illetve tisztán elektromos hajtásrendszerű gépjárművek ismerete
  • Az alábbi márkák közül szerzett tapasztalat: Suzuki, Alfa Romeo, Jeep, Dacia, Fiat, Ford, Renault, Nissan, Honda
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott