Áruterítő Gépkocsivezető ( Siófok )
Dunántúlon, több évtizede sikeresen működő Ital kis és nagykereskedés, folyamatosan bővülő Siófok, Dózsa György úti telephelyére áruterítő gépkocsivezető munkatársat keres. Amennyiben fontos, hogy egy lendületes, fiatalos csapat hosszútávon megbecsült tagja legyél, köztünk a helyed, várjuk jelentkezésed.
Feladat
  • Összekészített italáruk kiszállítása vásárlóinkhoz.
  • A vásárlónál összekészített göngyöleg visszavételezése és visszaszállítása.
  • Szükség szerint a áru-viszárú számla különbözetének bankkártyás, készpénzes fizettetése.
  • Túrajárat elszámolása az iroda felé.
  • Használt eszközök: PDA, Bankkártya terminál
Amit kínálunk
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Korrekt munkakörülmények
  • Biztos, hosszútávú lehetőség
  • Korrekt bérezés, cafetéria
Elvárások
  • Fizikai teherbíró képesség
  • Logikus gondolkodás
  • Számlakiállításhoz, számbavételhez szükséges készség
  • Jogosítvány: B kategória
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Helyismeret
  • Árusimeret
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott