Általános irodai asszisztens ( Budapest III. kerület )
Budapest III. kerületi jól megközelíthető irodánkba keresünk általános irodai asszisztenst fő- vagy mellékállásba, hosszú távra, azonnali kezdéssel.
  • általános és adott szakterülethez (munkaügy, pénzügy) kapcsolódó asszisztensi feladatok elvégzése
  • számítógépen történő adatrögzítés
  • írásbeli dokumentumok, iratok, levelek előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása
  • iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása
  • határidők nyomon követése, betartása
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • a munkavállalók bérével összefüggő munkaügyi feladatok ellátása
  • adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése belső használatra
  • könyvelőiroda munkájához kapcsolódó egyéb adminisztrációs feladtok elvégzése, könyvelő munkájának támogatása
Amit kínálunk
  • hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • éves prémium lehetőség
  • utazási támogatás
Elvárások
  • felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Gimnázium
  • Személyes kompetenciák: Pontosság , Precizitás , Jó kommunikációs készség
Előnyök
  • középfokú munkaügyi vagy pénzügyi végzettség
  • munkaügyi és/vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott