Webáruház asszisztens munkatársat keresünk Dorogra ( Pilisszentkereszt )
A Dr. Padló Kft. egy dinamikusan fejlődő, 100 százalékban magyar tulajdonú cég, amely immár 20 éve a meleg burkolati, lakberendezési és lakástextil piac meghatározó szereplője. Ezért izgalmas, kihívásokkal teli és ösztönző munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek. A Dr. Padló-nál elszánt és hozzáértő kollégákkal dolgozunk együtt azért, hogy közösen elérjük, sőt túlteljesítsük a kitűzött célokat. Energikusak, felelősségteljesek és kihívásokra készek vagyunk, valamint szenvedélyünk az értékesítés.
Feladat
  • Beérkező megrendelések teljes körű feldolgozása
  • A kapcsolódó adminisztráció elvégzése saját ERP rendszeren keresztül
  • Reklamációk kezelésében hatékony közreműködés
  • Webáruházi készletek folyamatos figyelése és karbantartása
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás Partnerekkel, többi osztállyal, raktárral
Amit kínálunk
  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Üzemanyag térítés
  • Kulturált munkakörnyezet
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség és legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Excel-Word)
  • Kiváló szervező-, problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Folyamatorientált gondolkodás, vevőorientált szemléletmód
  • Dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő, pozitív személyiség
  • Szoftver ismeret: Office(Felhasználói szint)
  • Személyes kompetenciák: Szervezőkészség , Jó problémamegoldó készség , Jó kommunikációs készség , Dinamikus munkavégzés , Precizitás , Csapatközpontú szemlélet
  • Rugalmas, nyitott, kedves, barátságos kommunikatív személyiség
  • Környékbeli lakóhely
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott