Villanyszerelő Németországi munkavégzésre ( Pécs )
Partnercégünk, a mintegy 30 éve villamos- és építőipari területen működő, köztiszteletben álló, megbízható cégcsoport bővülő németországi csapatába keres villanyszerelő munkatársat. Ha érdekel az ipari villanyszerelés és szeretnéd magad élenjáró autógyáraknál szakmailag kipróbálni, akkor várunk a csapatunkba!
Feladat
  • Németországi épületvillamossági munkák végzése
  • 4-5 fős csapatban való munkavégzés
  • Munkafeladatok szakszerű elvégzése
  • Helyszínrajzok olvasása, egyeztetése a vezető szerelővel
  • Elvégzett munka elszámolásának szakszerű dokumentálása és a vezető szerelővel való elszámolása
  • Munkavédelmi előírások betartása
Amit kínálunk
  • Nagyon változó a fizetés nettó 9-15 EUR/h (képesség és tapasztalatfüggő)
  • Nettó 10.000Ft/ hó cafetéria
  • Élet és balesetbiztosítás
Elvárások
  • Villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Helyszínrajzok, erős- és gyengeáramú gépészeti rajzok ismerete
  • Német nyelvtudás!
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • MS Office készségszintű használata
  • Használt anyagok és szerelési technikák ismerete
  • Csapatban dolgozni tudó
  • Döntéshozó képesség
  • Megbízható
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott