Védőháló/homlokzati fólia szerelő ( Budapest XXII. kerület )
Partnercégünk munkatársat keres állandó bejelentett, hosszú távú, szerelési munkakörbe, azonnali kezdés.
  • Ideiglenes homlokzati zárás kivitelezése fólia falakkal, szerelés kültéren és beltéren egyaránt
  • Védőháló - sportháló - pihenőháló szerelés kültéren és beltéren egyaránt
  • A munkavégzés helye változó az ország területén
Amit kínálunk
  • Munkaidő a vidéki munkáknál 7.00 - 16.00 vagy budapesti munkáknál 8.00- 17.00
  • Bér megegyezés szerint, tapasztalattól fűggően
  • Túlóra elszámolásra kerül
  • Utazás közösen megoldva a cég budapesti telephelyéről céges autóval
  • Jó csapat, biztos háttér, fejlődési és tanulási lehetőség
Elvárások
  • Bármilyen szakmunkás végzettség vagy építőiparban szerzett tapasztalat
  • Kézügyesség
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Szakiskola/Szakmunkásképző
  • Személyes kompetenciák: Együttműködési képesség , Hatékony munkavégzés , Megbízhatóság
Előnyök
  • Emelőgépkezelői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magasban végzett munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szerelési munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 3 Fő