Termelésvezető-helyettes álláslehetőség ZALAEGERSZEGEN ( Nova )
Partnercégünk fő tevékenysége a háztartási kismegszakítók összeszerelése, melyet Schneider Elektric ZRt. megbízásából gyártanak.
Feladat
  • A termelési folyamat közvetlen szervezése és irányítása
  • A termelési egységben dolgozók (100-120 fő) szakmai felügyelete és koordinálása, feladatok meghatározása
  • A termelés folyamatosságának, az igényelt mennyiség gyártásának és határidőre történő szállításának nyomonkövetése és biztosítása
  • A gyártási tevékenységek hatékonyságát mérő normarendszer működtetése és ellenőrzése, kalkulációk és munkaidő elszámolások felügyelete
  • Az érvényben lévő gyártási, technológiai és minőségbiztosítási előírások betartása és betartatása
  • A szállítások megszervezése
  • Felügyeli a raktári tevékenységgel kapcsolatos teendőket
  • Ellátja a termelés nyilvántartásával kapcsolatos adminisztratív feladatokat
  • Megrendelések egyeztetése a termelésvezetővel
  • Jelentéseket készítése a termelésvezetőnek
  • Biztosítja a folyamatos termelést és gondoskodik a megfelelő anyagellátásról, létszámról
Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, dinamikusan fejlődő szervezet
  • Kihívással teli munkakör
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaidő: 7.30-16.00-ig
Elvárások
  • Legalább középfokú/műszaki végzettség (villanyszerelő, műszerész, erősáramú berendezés szerelő)
  • Iparban, termelésben szerzett középvezetői tapasztalat
  • Alapvető termelési ismeretek
  • Alapvető számítógépes ismeretek
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott