Telepvezető munkatársat keresünk JAKABSZÁLLÁSRA ( Ópusztaszer )
Partnercégünk új munkatársat keres.
Feladat
  • a tojó és nevelőtelep teljes operatív irányítása
  • 5-10 alkalmazoÉ napi feladatainak leosztása és kordinálása
  • munka- és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása
  • a telepen elvárt termelési mutatók elérése
  • a telepen lévő célszerszámok és munkagépek karbantartása
  • állategészségügyi előírásoknak való folyamatos megfelelés biztosítása
  • a naPi munkaszervezés kialakítása és az emberek munkájának felügyelete, ellenőrzése
  • napi nyilvántartók vezetése
Amit kínálunk
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • komplex feladatkör
  • fejlődési lehetőség
Elvárások
  • középfokú végzettség
  • vezetői gyakorlat
  • határozott, irányítani tudó személy
  • kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség, jó szervezőkészség, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • saját személyautó
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • állattenyésztési tapasztalat előnyt jelent
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott