Takarító kollégát keresünk részmunkaidőben BUDAPEST XIII. KERÜLETBE ( Budapest VIII. kerület )
Partnercégünk osztrák tulajdonú vállalat 2008-ban alapított magyarországi leányvállalata és elsősorban irodaházak üzemeltetésére nyújtanak megoldásokat. Jelenleg egy 13. kerületi irodaházunk 2 emeletére keresünk délutános műszakba, részmunkaidős TAKARÍTÓ kollégát
  • padlók, bútorok és egyéb berendezési tárgyak porszívózása, mosása és törölgetése az iroda minden helységében
  • mosdók kitakarítása, papírtörölközők és toalett papír utántöltése, szappan utántöltése
  • takarítás a konyhákban, kisebb konyhai munkák elvégzése (mosogatás, mosogatógépek kezelése, tiszta edények kipakolása, szennyes edények mosogatása, konyhai berendezések tisztántartása)
  • szemét felszedése, szemetes tartályok kiürítése, mérlegelése, tartalmuk elvitele a szemétgyűjtő helyre
  • konyhai kávégépek tisztán tartása, kávé és tej utántöltése
  • konyhai fogyasztási cikkek (tea, kávé, tej, cukor, stb.) folyamatos utántöltése
  • bútorok rendezettségének fenntartása, tárgyalók tiszta és rendezett állapotának fenntartása
Amit kínálunk
  • Exkluzív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • 100%-ban legális juttatási csomag, cafeteria
  • Munkaidő: H-P, 18:00-22:30
Elvárások
  • ápolt, igényes megjelenés
  • udvarias kommunikáció, mind a munkatársak, mind a dolgozók felé
  • iroda takarításban szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott