SZOLNOKON ügyfélkapcsolati munkatárs álláslehetőség ( Mezőhék )
Partnercégünk, egy stabil hátterű, több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező magyar magántulajdonban lévő logisztikai szolgáltató vállalat részére Ügyfélkapcsolati munkatárs munkakörbe keresünk új munkatársat.
  • Bejövő logisztikai és szállítmányozási igények feldolgozása, együttműködve a társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel telefonon, illetve e-mailen keresztül
  • Kimenő árajánlatok kidolgozása és lekövetése szóban és írásban
  • Ár-alku kezelése szóban és írásban, egyeztetve társosztályok munkatársaival
  • A felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése
  • Megbízások megszerzése ügyfelektől
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, megszilárdítása
  • Aktív részvétel a vállalati célok megvalósításában
  • Ügyféligények felmérése szóban (telefonon) és írásban
  • Adminisztratív feladatok elvégzése digitális felületeken
Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • alapbéren felüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Általános munkarend (hétfő – péntek, 08:00 – 16:30)
  • kihívással teli, változatos feladatkör, egyedülálló, komplex munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias vállalati környezet
  • Autóval vagy tömegközlekedési eszközzel egyaránt könnyen megközelíthető, színvonalas iroda
  • Munkahelyi extrák: Parkoló
  • Biztosított eszközök: Laptop, Mobiltelefon
Elvárások
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és szervezési készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Komplex látásmód
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jártasság a Microsoft Office (Excel, Word) alkalmazása területén
  • Digitális felületek használatában nyitottság
  • Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete és használata elsősorban írásban
Előnyök
  • Ügyfélkezelés terén szerzett tapasztalat
  • Logisztikai és szállítmányozás vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Stressztűrés
  • Gyors munkavégzés
  • Erős verbális kommunikációs készség
  • Angol vagy egyéb nyelv „bátor” használata írásban és szóban
  • Német nyelv ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott