Szalon értékesítő ( Budapest III. kerület )
Óbudai szalonba új autó értékesítési tanácsadó kollégát keresünk! Jelentkezés: misek@sakura.hu
  • A TOYOTA iránt az érdeklődés töretlenül nő. Ha szeretne Magyarország legnagyobb darabszámban eladott autómárkájánál dolgozni, sok-sok kiemelkedő autót, kiváló ügyfeleknek eladni, jól kezeli az irodai alkalmazásokat, jól kommunikál és nem ijeszti meg egy-egy nagyobb ajánlat összeállítása, akkor várjuk jelentkezését!
Amit kínálunk
  • Jó munkakörülmények
  • Hibrid autók
  • Professzionális csapat!
  • Bérezés megállapodás szerint
Elvárások
  • Minimum 3 év szakirányú szakmai tapasztalat értékesítésben
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Érvényes vezetői engedély
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség
  • Toyota, Lexus, Suzuki, Stellantis cégcsoport márka ismeretek
  • Progression program ismeret
  • Angol nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott