Szállodai értékesítő Szállással FONYÓDRA ( Szeged )
Szállodai értékesítőket keresek fonyódi szállodai szobáink értékesítéséhez.
  • a tulajdonunkban lévő wellness szálloda és a 2 darab 35 ágyas vendégház összesen 140 ágyának értékesítése éves szinten
  • Az internet minden lehetőségét használni a cél elérése érdekében
  • Megkereseni cégeket, intézményeket, magánszemélyeket szolgáltatásunk lehetőségével.
  • Megkeresni a Fonyód környékén működő cégeket szálláskínálatunkkal
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Jó csapat
  • Az ország bármely részéről jelentkezhet, mert szállást, étkezést tudunk biztosítani.
Elvárások
  • Olyan személy keresünk, akinek élmény az értékesítés, örül az eladás sikerének.
  • Az előző munkahelyeiről referencia felmutatása
  • Sikerrel végzett értékesítési munkát a gyakorlatban
  • Személyes kompetenciák: Pontosság , Megbízhatóság , Sikerorientált , Jó kommunikációs készség
  • Ha egyértelműen sikeresen töltött el néhány évet ugyanilyen feladatkörben
  • Környékben lakás is előnyt jelent.
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott