Sofőr-rakodó állás B' kategóriás jogosítvánnyal DEBRECENBEN ( Penészlek )
Sofőr-rakodó-csomagoló munkatársat keresünk debreceni telephelyű cégünkhöz azonnali kezdéssel.
Feladat
  • 3,5 tonna alatti kistehergépjárművek vezetése
  • bútorok, használati eszközök rakodása és csomagolása
  • kijelölt, napi szintű feladatok precíz elvégzése
Amit kínálunk
  • változatos napi feladatok
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés (+ félévenként teljesítményalapú juttatások)
Elvárások
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Szakiskola/Szakmunkásképző
  • 3,5 tonna alatti kistehergépjármű vezetése (min. 1-3 év)
  • B kategóriás jogosítvány
  • kellő rutinnal rendelkezik kistehergépjármű vezetésében
  • pörgős, terhelhető személyiség
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Alkalmazkodó készség , Alapos munkavégzés , Állóképesség , Terhelhetőség
Előnyök
  • saját gépjárművel való rendelkezés
  • több éves tapasztalat sofőrként és nehézáru rakodás/csomagolás területén
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott