Sofőr állás B kategóriás jogosítvánnyal DEBRECENBEN ( Tiszafüred )
Partnercégünk stabil hátérrel és biztos jövőképpel rendelkező cég, melynek fő tevékenységi köre a higiéniai papír, és egyszer használatos műanyag termékek, valamint professzionális tisztítószerek és vegyi áruk, takarítóeszközök, csomagolóanyagok értékesítése.
Feladat
  • Termékek gépkocsira való fel- és lerakodása
  • Fuvarokmányok és szállítólevél ellenőrzése, vezetése
  • Az összekészített termékek megadott címre történő sérülésmentes kiszállítása
  • Sofőri tevékenység utáni adminisztráció
  • Kapcsolattartás a szervezet területeivel
  • Autók rendben tartása
Amit kínálunk
  • Szakmában versenyképes fizetés, amely évente felülvizsgálatra kerül
  • Új, megbízható gépjárművek a munkavégzéshez
  • Hosszú távú stabilitás
  • Szabad hétvégék
Elvárások
  • Minimum 2-3 év vezetési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú végzettség
  • Koncentrált és célorientált munkavégzésre való hajlandóság
  • Nyitott, megbízható személyiség
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott