Senior PPC menedzser ( Budapest XI. kerület )
Keressük PPC csapatunk hiányzó láncszemét! A We Talk Digital egy teljes körű szolgáltatást nyújtó digitális marketing ügynökség. Széles körű szolgáltatást nyújtunk minden iparág ügyfeleinek. Digitális marketing szolgáltatásaink számos online marketing taktikához kapcsolódó tanácsadási és irányítási lehetőségeket tartalmaznak, ideértve a keresőmotor-optimalizálást (SEO), a kattintásonkénti fizetést (PPC), hirdetési kampánymenedzsmentet, online marketing stratégia alkotást, versenytárselemzést, social média marketinget, konverziós arány optimalizálást (CRO) és még sok egyéb területet. Emellett szakértői web-tervezési és fejlesztési szolgáltatásokat kínálunk mind az e-kereskedelmi, mind a B2B vállalatok, vállalkozások számára.
  • PPC strategiák megalkotása, hozzáillesztése a médiatervhez és az ügyféligényekhez
  • Aktualitások, trendek ismerete és alkalmazása Teljesítménymérés (Google Analytics, Data Studio)
  • Alapvető mérési beállítások megtétele (Google Tag Manager)
  • Költsegkeretek optimalizálása megfelelő konverzió fókusz mellett
  • Junior PPC kollégák irányitása, összefogása, oktatása
  • Leadgeneráló, konverzióra optimalizált és visibiltity kampányok menedzsmentje
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Érdekes projektek piacvezető márkák számára
  • Kényelmes, igényes munkakörnyezet
  • Állandó fejlődési lehetőség
  • Google Partner ügynökségként Beta termékek és funkciók elsőként való megismerése
  • Folyamatos szakmai tréning lehetőségek
  • Négylábú kollégák és kutyabarát iroda
  • Fiatal, kreatív szakemberekből álló csapat
  • Céges telefon és céges laptop
  • Home office lehetőség
Elvárások
  • Legalább 3 év tapasztalat online marketing- és PPC területen. Az online marketing eszköztár átlátása, kompetens használata stratégiai és taktikai szinten is
  • Naprakész tudás Google Ads – és Facebook PPC kampányok kezelésében, Google Analytics- és Facebook mérésekben, web usability és CRO (konverzió-optimalizálás) területen
  • Legalább erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Korrektség, precizitás, lelkiismeretesség
  • Proaktivitás, jó problémaelemzési és -megoldási képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó szövegírási képesség, nyelvhelyesség, pontos fogalmazás – pl. blogcikkek, hirdetésszövegek, belső anyagok készítéséhez
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott