Raktározási adminisztrátor (épületgépészet) állás Budapest III. kerületben ( Üröm )
Cégünk új munkatársat keres.
Feladat
  • Vásárlók kiszolgálása és kapcsolattartás
  • Ajánlat készítés, műszaki tanácsadás
  • Áru összekészítése, csomagolása
  • Árukészlet feltöltése, árazás, eladótér rendben tartása
  • Be-, kimenő áru mozgatása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Időközi leltározásban való közreműködés
  • Együttműködés a társosztályokkal
Amit kínálunk
  • Azonnali munkakezdés
  • Bónusz rendszer
  • Bejárási támogatás, ha közigazgatási határon kívülről érkezik
  • Ingyenes parkolás
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientáltság
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontosság, felelősségtudat
Előnyök
  • Műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott