Raktáros Logisztikai központba ( Dorog )
Partnercégünk üzlethálózata 12 magyar üzlet társulása. 2003 óta szolgálják ki Vásárlóinkat üzleteikben, majd 2012-ben megnyitották webáruházukat is. Széles választékban kínálnak: szőnyeget, laminált padlót, padlószőnyeget, konyhai szőnyeget, LVT (vinyl) - design padlót, műfüvet, PVC-t, lakástextilt, lakásdekorációs és parafa termékeket. Dorogi Logisztikai központjukba keresünk új munkatársat.
  • Beérkező áruk átvétele, betárolása, mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Kiszállítások összekészítése, árukiadása
  • Raktári adminisztrációs feladatok ellátása
  • Raktári anyagmozgatási tevékenység
  • Beérkező és kiadott göngyöleg kezelése
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet fenntartása
  • Raktári és árukezelési folyamatok betartása
Amit kínálunk
  • Nálunk mindig szabad a hétvégéd, illetve a munkaidőd is tervezhető
  • Támogatjuk a bejárásodat
  • Biztosítjuk a munkaruhádat
  • Versenyképes jövedelmet kínálunk
  • Stabil vállalati hátteret, hosszú távú munkát ajánlunk
  • Jó hangulatú csapattal várunk már az első napodtól
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Kiváló csapatszellem
  • Pontos munkavégzés, proaktív gondolkodásmód
  • Megbízhatóság, határozottság, önállóság
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Határozottság , Önállóság , Pontosság , Proaktivitás , Erős csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Word, Excel, Outlook)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Dorog környéki lakóhely
  • Targoncavezetői gyakorlat előny
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott