Plasztikai sebész pozíció ( Bátonyterenye )
Partnercégünk plasztikai sebész pozícióra várja a jelentkezéseket.
  • Helyi érzéstelenítésben végzett szépészeti beavatkozások elvégzése
Amit kínálunk
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Segítőkész, támogató vezetőség
  • Stabil munkahely
  • Vidéki szakember jelentkezése esetén, szállást a helyszínen, megegyezés szerint biztosítani tudunk
Elvárások
  • Szakirányú végzettség: ( bőrgyógyász, plasztikai sebész)
  • Érvényes működési engedély
  • Vállalkozói háttér
  • Büntetlen előélet
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Nyitottság az alkalmankénti szombati munkavégzésre
  • Betegorientáltság
  • Csapatmunka
  • Jó kommunikációs és empatikus képesség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Vállalkozói jogviszony