Pizza szakács ( Békéscsaba )
Partnercégünk új munkatársat keres.
  • Az étterem menüjében szereplő ételek előkészítése és elkészítése
  • Friss és minőségi alapanyagok kiválasztása és felhasználása
  • A konyha felszerelésének karbantartása és tisztán tartása
  • Az étterem higiéniai és biztonsági előírásainak betartása
Amit kínálunk
  • Rugalmas munkaidő és műszakbeosztás
  • Munkaidő: 8-22-ig terjedő időszakban 8 óra
  • Munkabér: megegyezés szerint
  • Barátságos munkakörnyezet és összetartó csapat
Elvárások
  • Jó kommunikációs és csapatmunka képesség
  • Rugalmasság és stressztűrő képesség a konyhai munkakörnyezetben
  • Élelmiszerbiztonsági és higiéniai előírások ismerete és betartása
Előnyök
  • Szakirányú végzettség
  • Korábbi tapasztalat pizzakészítésben és olasz konyha területén
  • Kreatív hozzáállás az ételek prezentálásában
  • Gyors és hatékony munkavégzés
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott