Nemzetközi sofőr állás CE kategóriás jogosítvánnyal INDULÁSI PONTOK: Lébény, Zalaegerszeg és Alsónémedi ( Szécsény )
Több, mint 5 éve működő, 100%-ban magyar szállítmányozási cégünkhöz , flottánk bővítése miatt keresünk magára és munkájára igényes nemzetközi gépjárművezetőket, hűtős munkára. Kocsigazdás rendszerben, munkarend megbeszélés szerint. (Négykezesek jelentkezését is várjuk.) Továbbá keresünk 2 autóra 3 sofőrös váltással kollégákat 2/1 hetes váltásban. Főbb irányok: AT, DE, IT és néha NL,FR. Angliába nem járunk. Lébényi, zalaegerszegi vagy alsónémedi indulással és érkezéssel, személyautónak biztonságos parkolóhely biztosított. Vontatóink átlagéletkora kevesebb mint 1 év, teljeskörű szervizszerződéssel.
Feladat
  • Nemzetközi fuvarozás hűtős szerelvénnyel
  • AT, DE, IT és néha NL, FR. Angliába nem járunk
  • Kocsigazdás rendszer
  • Lébényi, Zalaegerszegi vagy Alsónémedi indulással és érkezéssel
Amit kínálunk
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nettó 100 € minden kint töltött napra
  • Továbbá munkába járási támogatás
  • Támogató légkör
Elvárások
  • C+E kategóriás jogosítvány
  • Minimum 1 év tapasztalat
  • Magára és munkájára való igényesség
  • Jogosítvány: C kategória , E kategória
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott