Nehézgépkezelő és karbantartó ( Nagykanizsa )
Partnercégünk a Nagykanizsai, Bagolai és Balatonújlaki komposztáló-telepeire keres Nehézgépek kezelésére és karbantartására munkatársat..
Feladat
  • anyagmozgatás
  • rakodási feladatok
Amit kínálunk
  • versenyképes fizetés
  • munkába járás költségének megtérítése
  • munka idő: 7-15:30 vagy 8-16:30-ig
  • munkabér: próbaidő alatt nettó 300.000,- Ft, próbaidő után 330.000,-Ft
Elvárások
  • 4511 gépcsoportra jogosítvány
  • szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • saját gépjárművel történő munkába járás
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott