Műszakvezető ( Szeged )
Partnercégünk egy megbízható és innovatív ipari megoldásokat nyújtó vállalat, munkatársat keres Szegeden található sertéstelepre, azonnali kezdéssel.
Feladat
  • Kollégákkal való kapcsolattartás
  • Feladatok kiosztása
  • Állatok napi kontrollja
  • A sertéstelepen lévő gépek karbantartása, felügyelete
  • Alkalmanként hétvégi ügyelet
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Munkaidő 6:00-14:00 -ig
Elvárások
  • Állattenyésztői végzettség legalább középfokú
  • Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Saját gépjármű
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • Műszaki ismeretek (számítógép vezérelt technológia miatt)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott