Műszakos takarító/takarítónő ( Szolnok )
Az Obsitos Clean Team Kft. elkötelezett a tisztaság és a higiénia terén, és büszkék vagyunk arra, hogy kiemelkedő szolgáltatást nyújtunk ügyfeleinknek. Az ipari takarítás területén széleskörű tapasztalattal rendelkezünk, és a minőség és megbízhatóság a legfontosabb számunkra. Szolnoki ipari park egyik gyárában keresünk új munkatársat, aki csatlakozna csapatunkhoz.
  • Az üzem területének alapos takarítása és karbantartása műszakos rendszerben.
  • Ipari gépek és eszközök tisztítása és gondozása
  • Szemétgyűjtés és hulladékkezelés felügyelete a kijelölt területeken
  • Az egészségügyi és biztonsági előírások betartása
  • A vezetőség utasításainak való megfelelés
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő bérezés a munkavégzéshez igazodva
  • Teljesítményalapú havi prémium
  • Bejelentett munkaviszony
  • Két műszakos munkarend
  • Munkaidő az adott területtől függően 6:00-14:30-ig és 14:00-22.30-ig vagy 8.00-16.30-ig és 16:00-00.30-ig
  • Bejárási támogatás
  • Cégünk rendelkezik egy 9 személyes busszal, melyel a műszakvezetők Szolnokon belül szükség szerint szállítják a munkavállalókat
  • Kultúrált munkakörülmények
  • Támogató vezetői háttér
  • Stabil munkahely és hosszú távú karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet és eszközök
  • Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása
Elvárások
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság és pontosság
  • Jó kommunikációs készség és együttműködő hozzáállás
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Büntetlen előélet
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
Előnyök
  • Üzemi takarításban szerzett gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott