Munkafelvevő ( Budapest III. kerület )
Toyota, Lexus és/vagy Progression ismeretekkel rendelkező szerviz munkafelvevő munkatársat keresünk Óbudai Hibrid Központunkba. Jelentkezés: misek@sakura.hu
  • Ha van tapasztalata, ha érdeklik a Toyoták, ha szeretne hibrid autókkal foglalkozni, Magyarország legkedveltebb autómárkájánál dolgozni, folyamatosan bővülő ügyfélkörünknek műszaki kérdésekben segítséget nyújtani, küldje el jelentkezését!
Amit kínálunk
  • Jó munkakörülmények
  • Hibrid autók
  • Professzionális csapat!
  • Bérezés megállapodás szerint
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Érvényes vezetői engedély
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Toyota, Lexus, Suzuki, Stellantis cégcsoport márka ismeretek
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott