Minőségügyi Mérnököt keresünk BUDAPEST XXI. kerületbe ( Bicske )
Partnercégünk Faragó Péter által 1994-ben alapított családi vállalkozás, központja Budapesten, a régi Csepel művek területén található. Fő tevékenységi területük az acélkereskedelem és a süllyesztékes acélkovácsolás, melyeket ezen a központi telephelyükön végzik. Emellett további három telephelyükön, Érden, Székesfehérváron és Zalaegerszegen, acél- és/vagy színesfém kovácsolással foglalkoznak.
Feladat
  • Adott gyártási terület minőségügyi támogatása
  • Új projektekhez tartozó APQP, PPAP, VDA dokumentációk elkészítése, határidők követése, módosítások kezelése
  • Meglévő és új projektek vezetése, felügyelete; vevőkkel való kapcsolattartás
  • Éves IATF és alkalmi vevői auditra való felkészülés- audit eltérés intézkedések
  • Belső rendszer- folyamat- és termékauditok megtervezése, elvégzése, kiértékelése
  • Autóipari technikák ismerete - CP, PFMEA, Process Flow – PPAP készítés
  • Vevői reklamációk kezelése 8D, javító intézkedések bevezetése, vevőkkel való kapcsolattartás
  • Munkautasítások elkészítése, kiadása, szükség esetén módosítása
  • Minőségügyi oktatások
Amit kínálunk
  • Tisztességes, tudásszinthez igazodó fizetés
  • Családi vállalkozás
  • Bejárási támogatás
  • Fiatalos csapat
  • Támogatói segítség
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Stabil háttér
  • Változatos feladatok
Elvárások
  • Precizitás, megbízható munkavégzés
  • 1-5-éves gyakorlat autóipar területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Csapatmunka
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Megbízhatóság
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Mérnöki végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott