Mérlegképes könyvelő kollégát keresünk Egerbe ( Noszvaj )
Partnercégünk árufuvarozással, raktározással és komplex logisztikával foglalkozik európai viszonylatban. Legyen a szállítandó áru akár 1 raklap, akár 33 vagy még nagyobb volumenű, Partnercégünk készen áll rá. A kor műszaki színvonalának élvonalába tartozó autó-flottájuk széles palettájával biztosítja azt, hogy az Ön áruja az elvárásai szerint jusson el rendeltetési helyére.Modern és biztonságos Volvo vontatóik, a német minőséget nyújtó Kögel gyártmányú pótkocsijaikkal együtt biztosítják a szállítási feladatok problémamentes lebonyolítását. Részükre keresünk új munkatársat, azonnali kezdéssel.
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása, beleértve a könyvviteli napló vezetését, számlák könyvelését és követését, valamint az egyéb pénzügyi tranzakciók kezelését
  • A gazdasági események folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak megfelelő nyilvántartása, analitikus és főkönyvi könyvelések a számvitel szabályai szerint
  • Pénzügyi kimutatások és riportok elkészítése, valamint elemzése, kapcsolattartás az adóhatósággal és egyéb szervezetekkel
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés, mely a tapasztalat és kvalifikáció alapján kerül meghatározásra
  • Szakmai fejlődési lehetőségek és tréningek
  • Kellemes munkakörnyezet egy profi csapatban
Elvárások
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 4 év szakmai tapasztalat
  • Pontosság, precizitás és felelősségteljes hozzáállás a munkához
  • Személyes kompetenciák: Pontosság , Precizitás , Felelősségtudat
  • Szállítmányozással foglalkozó cégnél végzett mérlegképes könyvelői tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott