Logisztikai munkatárs ( Székesfehérvár )
Vállalatunk több, mint 25 éves tapasztalattal rendelkezik hazai és nemzetközi piacokon történő nagykereskedelemben. Magyarország egyik legnagyobb B2B légkondicionáló nagykereskedése lévén kiváló ismereteink vannak a piaci igények terén. Jelenleg több, mint 700 aktív partnercéggel állunk szoros munkakapcsolatban a szakmában. Mottónk „Együtt a fejlődésben”, mely tökéletesen reprezentálja eddigi és jövőbeli terveinket. Ahhoz, hogy az ehhez szükséges feladatokat továbbra is hatékonyan tudjuk működtetni, új kollégát bővülő csapatunkba.
  • Belföldi és/vagy nemzetközi fuvarszervezési feladatok megszervezése, koordinálása
  • Szállítások nyomon követése
  • Gépjárművezetők irányítása, felügyelete
  • Kapcsolattartás a szállítókkal
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzése
  • Fuvardokumentáció elkészítése, archiválása, rendszerezése
  • Évente egyszeri leltározásban részvétel
  • Riportok, statisztikák készítése eseti jelleggel
Amit kínálunk
  • Igazoltan családbarát munkahely
  • Versenyképes bérezés és bónusz lehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Laptop és minden munkavégzéshez szükséges IT felszerelés maradéktalan biztosítása
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Barátságos, összetartó csapat és igényes munkakörnyezet
Elvárások
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Erős problémamegoldó, kommunikációs készség
  • Képesség komplex folyamatok mind önálló, mind csapatban történő megoldására
  • Kiváló együttműködési képesség csapaton belül és társosztályokkal egyaránt
  • Megbízhatóság, segítőkészség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
Előnyök
  • SAP ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fuvarszervezési tapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy szlovák és/vagy cseh nyelvismeret
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott