LAKATOS / HEGESZTŐ ( Ács )
A Leier Monolit Kft. ácsi sablongyártó üzeme munkatársakat keres azonnali belépéssel LAKATOS / HEGESZTŐ pozícióba.Egy műszakos munkarendbe (hétfőtől csütörtökig 06:30-16:00, pénteken 06:30-12:50) keresünk gyakorlattal rendelkező lakatos / hegesztő munkatársakat.
Feladat
  • Építőipari sablonok összeállítása
  • Rajzolvasás
  • Hegesztés, egyengetés
  • Hegesztés utáni méretre csiszolás
  • Munkadarab méreteinek ellenőrzése
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Egyéb juttatások: cafeteria, negyedéves prémium, karácsonyi jutalom, hűségprémium
  • Utazási költségtérítés
  • Munkaruhakeret
  • Hosszútávú munkalehetőség
Elvárások
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Szakiskola/Szakmunkásképző
  • Lakatos / Géplakatos / Szerkezetlakatos(1-3 év)
Előnyök
  • Ács környéki lakhely (max. 30 km-es körzet)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 5 Fő