Könnyű fizikai betanított munka ( Budapest )
Feladat
  • különböző gépek (mikromotor, polírozógép) használata
  • betanulás után a beérkező megrendelések elkészítése a különböző gyártási folyamatok elvégzésével önállóan az utasítások alapján
Amit kínálunk
  • teljes körű munkáltatói bejelentés tényleges bér alapján
  • 8 órás munkaidő
  • heti 5 munkanap - hétvége és ünnepek szabadok
  • kulturált munkakörnyezet
  • munkabér személyes megbeszéléssel, qualitás alapján
  • próbaidő letelte után munkaruhát biztosítunk
Elvárások
  • középfokú végzettség
  • jó monotonitás tűrés
  • jó kézügyesség
  • önálló munkavégzés
  • próbanap vállalása ( készségek felméréséhez elengedhetetlen )
Előnyök
  • precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó problémamegoldó-képesség, türelem
  • fogtechnikai végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott