Kazánkezelő állás DEBRECENBE ( Biharnagybajom )
Az UD PRAKTIKA NONPROFIT Kft. büszkén szolgálja a Debreceni Egyetem közösségét és a várost azzal, hogy magas színvonalú szolgáltatásokat nyújt az egyetemi kampuszok karbantartásában és fejlesztésében. Cégünk szakemberei szenvedéllyel dolgoznak azért, hogy támogassák a diákok, oktatók és mindenki más kényelmét és biztonságát.
  • Kazánok és fűtési rendszerek működtetése, karbantartása és felügyelete
  • Biztonsági előírások betartása és a kazánok hatékony üzemeltetése
  • Hiba- és rendellenességi jelek felismerése, valamint a szükséges karbantartási és javítási munkák koordinálása
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés a tapasztalattól függően
  • Folyamatos munkarend 12 órában
  • Cafeteria juttatások és bejárási támogatás
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil és fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőségek és képzések
  • Modern munkakörnyezet és eszközök
Elvárások
  • Kazánkezelői végzettség a16/2018.(IX.11.) ITM rendeletnek megfelelően
  • Tapasztalat kazánkezelésben előnyt jelent, de nem kötelező
  • Jó problémamegoldó képesség és precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatmunka.
  • Rugalmasság és hajlandóság műszakokban dolgozni.
  • Személyes kompetenciák: Rugalmasság , Jó problémamegoldó készség , Precizitás , Jó kommunikációs készség , Erős csapatszellem
  • Debreceni lakhely
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott