Karbantartó kolléga ( Győr )
Magyarország legfejlettebb régiójában, egyedi gépek, berendezések gyártásával, illetve hengerfejek megmunkálásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk tapasztalt karbantartó munkatársakat Győrben. IPARTÖRTÉNELEM A JÖVŐBEN.
Feladat
  • Cella/Gépsor felkészítése a termelésre
  • Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően
  • Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása
  • Részvétel új berendezések beüzemelésében, telepítésében
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, IATF)
  • Gépek és környékük tisztán tartása
  • Egyéb általános karbantartói munkák elvégzése
Amit kínálunk
  • Szakmai tapasztalattól függő bérezés
  • Cafetéria: már az első hónap után, Szép kártya esetében havonta nettó 25.000 Ft
  • Havonta teljesítmény ösztönző bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Havi túlóra kifizetés
  • Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 30Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődés előrejutási lehetőség
  • 2+2-es 12 órás munkarend (nappal, nappal, pihenő, pihenő, éjszaka, éjszaka, pihenő, pihenő)
  • Fiatal, lendületes, elhivatott csapat, barátságos légkör
  • Túlórapótlék: Éjszakára 30% pótlék, Vasárnapra 50% pótlék
Elvárások
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önállóság, precizitás
  • 2+2-es munkarend vállalása
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Precizitás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő 12 órában
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott