Karbantartó ( Budapest )
Csapatunk bővítéséhez keresünk karbantartó kollégát általános karbantartási feladatok ellátására.
Feladat
  • A telepített géppark szervizelési munkálatainak ellátása
  • Kiszállások lebonyolítása egész Magyarország területén
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Az elvégzett feladatokkal kapcsolatos dokumentáció
Amit kínálunk
  • Nemzetközi tréning gyártó partnereinknél
  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Céges autó
  • Kellemes munkakörnyezet
Elvárások
  • Mechanikus, vagy elektromos szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Rugalmasság
Előnyök
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott