Irodai asszisztens ( Füzesabony )
Füzesabony mellett üzemelő, egyedi szerszámgépgyártással foglalkozó cégünkhöz munkatársat keresünk.
  • külföldi vevőkkel való kapcsolattartás e-mailben és telefonon angol nyelven
  • vevői árajánlatkérések adminisztrálása, ajánlatok elkészítése és elküldése
  • beérkező megrendelések visszaigazolása, adminisztrációja a cég vállalatirányítási rendszerében
  • egyéb irodai adminisztrációs feladatok
Amit kínálunk
  • hosszú távú munkalehetőség
  • érdekes, változatos munkakör
  • főállású munkaviszony
  • korrekt, piaci bérezés
Elvárások
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • biztos számítógép használat felhasználói szinten (excel, word, outlook)
  • pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
Előnyök
  • B kategóriás jogosítvány előny
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott