Irodai asszisztens ( Budapest XXIII. kerület )
Cégünk regionális vezető a digitális nyomtatási piacon. A csoport 1990 óta létezik és egy erős termékportfólióval rendelkezik, amely olyan neves világmárkákra épül, mint a Hewlett Packard, AGFA, Summa, Kongsberg, Fotoba, D.gen, Avery Dennison stb., Továbbá partnereink számára biztosítunk professzionális szerviz és karbantartási, valamint szoftver támogatási és tanácsadói szolgáltatásokat. Székhelyünk Zágrábban, Horvátországban található de fiókvállalataink megtalálhatóak Szlovéniában, Ausztriában, Magyarországon, Bosznia Hercegovinában és Szerbiában.”
Feladat
  • értékesítési csapat támogatása
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • beszállítókkal való kapcsolat tartás
  • anyacéggel való kapcsolat tartás
  • hírlevelek, készítése
  • Iroda mindennapi feladatainak ellátása
Amit kínálunk
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Egyműszakos munkarend, napi 8 óra
  • nettó havi alapbér: 430.000-480.000 Ft
  • céges telefon, laptop
  • Munkába járás támogatása a törvény szerinti meghatározott mértékben
Elvárások
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság
  • Személyes kompetenciák: Rugalmasság
  • Irodai aszisztensi feladatkörben szerzett tapasztalat előny
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott