Irányító munkatárs (Nemzetközi fuvarozás) ( Miskolc )
Nemzetközi fuvarfeladatot ellátó kamionsofőrök koordinálásra kollégát keresünk partnercégünk bővülő csapatába!
  • Nemzetközi és belföldi közúti fuvarfeladatok koordinálása, sofőrökkel való kooperatív együttmműködés
  • Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó valamennyi adminisztrációs feladat precíz elvégzése
  • Adminisztrációs feladatok precíz elvégzése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Amit kínálunk
  • Kihívásokat jelentő, változatos munkakör
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkábajárás támogatás
  • Céges mobiltelefon
Elvárások
  • Magabiztos angol és/vagy orosz/ukrán nyelvtudás
  • Aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó higgadt személyiség
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • Személyes kompetenciák: Szervezőkészség , Jó problémamegoldó készség , Logikus gondolkodás , Önállóság , Pontosság , Megbízhatóság
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
  • További idegen nyelvek ismerete
  • Felsőfokú és/vagy szakirányú végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott