Ipari gázszerelő (Lánghegesztési ismeretekkel) ( Magyarpolány )
Partnercégünk fontos szerepet tölt be a hazai ipari gázellátás és karbantartás területén 1996 óta. Cégünk székhelye Magyarpolányban található. Jelenleg bővítjük csapatunkat, és keressük új, motivált munkatársunkat.
  • Ipari gázvezetékek és rendszerek telepítése, karbantartása és javítása
  • Lánghegesztési feladatok elvégzése az ipari szabványoknak megfelelően
  • Műszaki rajzok és tervek értelmezése és követése
  • Hibák diagnosztizálása és hatékony megoldása
  • Rendszeres karbantartási munkák végrehajtása és dokumentálása
  • Munkásvédelmi és biztonsági előírások betartása
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Kellemes és támogató munkakörnyezet
  • Jó munkafeltételek és eszközök
Elvárások
  • Lánghegesztési tapasztalat és szakképesítés
  • Műszaki rajzok és tervek olvasási képessége
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatszellem és önálló munkavégzésre való képesség
  • Személyes kompetenciák: Erős csapatszellem , Önállóság , Pontosság , Precizitás
Előnyök
  • Több éves szakmai tapasztalat ipari környezetben
  • További hegesztési technikák ismerete (pl. CO,MIG/MAG)
  • Érvényes hegesztési minősítés
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott