Hűtőrendszer szerelői állás ÜLLŐN ( Kakucs )
Partnercégünk fő profilja az ipari és kereskedelmi hűtőberendezések szervizelése, karbantartása és telepítése, logisztikai központok, hűtőházak hűtéstechnikájának kivitelezése. Továbbá foglalkoznak sörcsapoló berendezések telepítésével, szervizelésével és karbantartásával.
Feladat
  • Ipari hűtési rendszerek kiépítése, telepítése
  • Időszakos ellenőrzési és karbantartási munkák elvégzése
  • A bejelentett meghibásodások kezelése, hibafeltárás, hibaelhárítás
Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Kimagasló bérezés
  • Minőségi szerszámok, munkaruházat
  • Céges autó
  • Mobiltelefon
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetősé
Elvárások
  • 1-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyelet vállalása
  • Precizitás, rendszeretet
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Csapatmunka támogatása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Jó problémamegoldó készség , Csapatközpontú szemlélet , Precizitás , Megbízhatóság , Önállóság
Előnyök
  • Hűtőipari végzettség
  • Gépkezelői jogosítvány
  • Villamossági alapismeretek
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott