Hanságligeti (GYMS megye) faüzembe asztalosokat és faipari munkásokat keresünk szálláslehetőséggel. ( Veszprém )
Partnercégünk Hanságligeti (GYMS megye) faüzemébe asztalosokat és faipari szakmunkásokat keresünk. Felelősségteljes, munkájára igényes személyek jelentkezését várjuk. A munkára vonatkozó előzetes tapasztalat nem szükséges. Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Feladat
  • fizikai munka
  • Fafeldolgozási feladatok,
  • Ládák, kalodák, raklapok, fólia csomagolás
  • Tengeri csomagolás
Amit kínálunk
  • Bejelentett teljes munkaidő!
  • Munkába járás céges járattal.
  • Szállást és munkába járást biztosítunk. (szállás esetében kauciót kérünk)
  • versenyképes bérezés.
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Teljes körű képzést biztosítunk.
Elvárások
  • Műszaki rajz olvasás
  • Motiváció és hajlandóság új dolgokat tanulni
  • J​ó csapatmunkára való képesség
  • Pontosság és precizitás a munkavégzésben
  • Nem szükséges korábbi faipari tapasztalat
  • Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 2 Fő