Gyorséttermi munkatárs, pultos, pénztárost keresünk KECSKEMÉTRE ( Lajosmizse )
Partnercégünk új munkatársat keres gyorséttermébe pultos-pénztáros munkakörbe.
Feladat
  • Vendégek kedves kiszolgálása
  • Konyhai feladatok ellátása
  • Szendvicsek, tálak elkészítése
  • Kasszázás
  • Csomagolás
Amit kínálunk
  • szerződéses főállású munkát (5 nap/hét)
  • versenyképes fizetés, szabadságokat
  • jól felszerelt, igényes munkakörnyezetet
  • fiatalos, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • napi 2x-i étkezést, kettő óránkénti szünetet
  • munkaruházatot
Elvárások
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
  • Megbízhatóság
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Tudj csapatban dolgozni, alkalmazkodni
  • Személyes kompetenciák: Erős csapatszellem , Pontosság , Precizitás , Jó kommunikációs készség , Megbízhatóság
Előnyök
  • Étteremben, gyorsétteremben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott